Mudomay Çorap

Hakkımızda

Temelleri 1995 yılında atılan MUDOMAY ÇORAP LTD. ŞTİ İstanbul’da kuruldu. 25 yılı aşan tecrübesiyle erkek çorabı üzerine uzmanlaşan Mudomay sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da, Asya’da ve Amerika’da da uluslarası faaliyetlerini de sürdürmektedir. 2018 itibariyle 25 adet burun dikişli makinesiyle üretim bandını güncelleyen Mudomay, sunduğu hızlı hizmetle uluslarası standartlarda bir şirket olarak kendini konumlandırıyor. Kullandığı hammade ve sunduğu ürünlerle ülke ekonomisine katma değeri olan Mudomay ülkesindeki başarısını tüm dünyada yakalamak için zaman ve kaynak yatırımı yapmaya devam ediyor.

25 YILI ÜZERİNDE TECRÜBE

Çeyrek asırlık tecrübemiz boyunca kullanıcılarımıza kaliteli ürün sunmanın yanında uzmanlığımız çerçevesinde çorap giyme deneyimine inavosyon getirmeyi amaçladık. Farklı materyellerin bir arada kullanmasıyla ürettiğimiz inovatif ürünleri ve esanslı yıkamayla güzel kokan çorapları sektöre kazandırmaktan ve bu hizmeti kullancılarımıza sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Özellikler

Rahat Giyim: Ürünlerimizin burun kısımlarının dikişsiz olması giyim rahatlığının yanı sıra şıklığı da muhafaza etmektedir.

Sağlıklı Hammade: Üretimimizde, hammadde olarak seçtiğimiz ipliklerin doğal ve antibakteriyel evsafta olması bu konudaki hassasiyet ve ciddiyetimizin emareleridir.

Özgün Tasarımlar: Desen model ve renklerinde sahip olduğu özgünlük sayesinde giyiminizde bir ahenk temin ederek giyiminizi bol kafiyeli bir şiire çevirir.

Deodorant Etkisi: Kurguladığımız esanslı yıkama uygulaması ile ürünlerimiz ayağınızdaki kötü kokuyu iyi kokuyla kamufle ederek giderir.

Topuk-Burun Takviyesi: Ürünlerimizin kullanım ömrünü uzatmak adına topuk ve burun kısımları çift kat örülmektedir.

200 İğne: 200 iğne sık örme sistemi ile yüksek çözünürlükte şık bir kullanım sağlar.

İletişim

Telefon: (0212) 538 78 21
iletisim@mudomay.com.tr

Yeni Mah Cebeci Cad. &, 542/1. Sk. No: 4,

34255 Gaziosmanpaşa

Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.